- Hem
- Spinnare
- Savage Gear Rotex
- Spinnare Savage Gear Rotex Spinner, fluo orange silver, 11 gr
Spinnare Savage Gear Rotex Spinner, fluo orange silver, 11 gr
59,00 kr
Inkl. moms
Spinnare SavageGear Rotex Spinner. Savagear har verkligen lyckats med denna spinnare, den spinner otroligt lätt, har hög finish och levererar fisk.
Spinnare Savage Gear Rotex Spinner, fluo orange silver, 11 gr. Savage gear har verkligen lyckats med denna spinnare, den spinner otroligt lätt, har hög finish och levererar fisk.
| Referens | 42131 |
| Varumärke | Savage Gear |
| ean13 | 5706301421319 |
Inga recensioner
Var den första att lämna en recension
16 andra produkter i samma kategori:
Savage Gear Rotex spinnare 14 g Fluo Orange Silver
Spinnare Savage Gear Rotex Spinner, Dirty silver, 11 gr
Pris
59,00 kr
Savage Gear Flying Eel Spinnare 23 gr - Silver Doctor
Pris
139,00 kr
Savage Gear Rotex spinnare 11 g Black Purple
Pris
59,00 kr
Savage Gear Rotex Spinner 8 g, Firetiger
Pris
59,00 kr
Spinnare Savage Gear Rotex Spinner, Gold, 11 gr
Pris
59,00 kr
Spinnare Savage Gear Rotex Spinner, Copper, 11 gr
Pris
59,00 kr
Savage Gear Flying Eel Spinnare 23 gr - Fluo Orange Gold
Pris
139,00 kr
Savage Gear Rotex Spinner, firetiger, 5,5 gr
Pris
59,00 kr
Savage Gear Rotex Spinner, copper, 5,5 gr
Pris
59,00 kr
Savage Gear Rotex Spinner, gold, 5,5 gr
Pris
59,00 kr
Savage Gear Rotex spinnare 14 g Copper
Pris
69,00 kr
Savage Gear Flying Eel Spinnare 23 gr - Sandeel
Pris
139,00 kr
Savage Gear Flying Eel Spinnare 23 gr - Green Highlander
Pris
139,00 kr
Savage Gear Rotex Spinner 8 g, Black Purple
Pris
59,00 kr
Kunder som köpt denna produkt köpte också:
Mieko Smolt 7gr - BlodMört
Pris
59,00 kr
Fladen Cigarrflöte 3-pack
Pris
49,00 kr
Mieko Predator Jighead 300 gr - Svart/lys
Pris
115,00 kr
Darts Beteslås Nice Snap 12
Pris
39,00 kr
Wiggler Gummimakk Riggad 12/0 - Mix lys
Pris
69,00 kr
King spinnare 7 gr - Blå
Pris
65,00 kr